понедельник, 4 февраля 2019 г.


 5 лютого 2019 року не встигли долучитися до онлайн-уроку з нагоди Дня Безпечного Інтернету?

 
До 16 лютого ви ще встигнете переглянути разом з учнями запис уроку, скласти нескладні тести та отримати сертифікати
Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC, за підтримкм Інституту модернізації змісту освіти зробили запис онлайн-уроку для школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів на YouTube каналі Спільноти академій Cisco України.
Програма заходу:
15 хвилин - « Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»
Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції
15 хвилин - «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»
Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.
15 хвилин -  Тестування з метою перевірки здібностей до кар'єри аналітика з кібербезпеки
Реєстрація на захід індивідуальна
Учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco "Вступ до Кібербезпеки"  українською мовою. «Вступ до кібербезпеки» – це курс програми академій Cisco, розрахований на 15 навчальних годин та схвалений Міністерством освіти і науки України до викладання в старших класах шкіл.
Кожен учасник (учень/викладач) отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотного зв'язку.
Навчальні заклади отримують сертифікати за наявності мінімум 10-ти сертифікатів своїх учнів. Викладач цього навчального закладу отримує запрошення на навчання в інструкторському класі з курсу "Вступ до Кібербезпеки" за грантом Фонду Спільноти Кремнієвої долини для подальшої апробації цього курсу з учнями. Етапи навчання та апробації забезпечуються окремими сертифікатами із зазначенням кількості годин.

На всі Ваші запитання щодо реєстрації на захід з радістю відповість представник оргкомітету: 

Дженюк Наталія Володимирівна, 
старший викладач кафедри "Системи інформації", керівник Центру підтримки академій Cisco Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут":
e-mail: kmd16@i.ua;  тел.: 068 6062507, 066 3757199 
   
   
Мережна академія Cisco допомогает отримати навички, які необхідні для успішної роботи в умовах цифрової економіки. Разом з викладачами, роботодавцями та технічними експертами ми створюємо курси, які готують молодь до майбутньої роботи в ІТ.
 
   

Комментариев нет:

Отправить комментарий